Reklamy sem! Prosím.
Nevedu SB. Děkuji.

Psala jsem, Píšu a BUDU Psát...

12. Kapitolka

8. července 2011 v 14:10 | Adrin and Raven (pomoc) |  Drzost V Růži
12. Hádka A Pozornost Z Jiné Strany
Cestou jsme se střetli se zbytkem party a spolu jsme došli celkem v klídku k jídelnímu vozu- tam jsem zas (a znova) zakopla a stáhla Kuwabaru s Yusukem dolů. Hiei dostal menší záchvat smíchu… Yusuke rudl vzteky… Kuwabara nevěděl, která bije… no a v poslední řadě- já ležím úplně vespod a bolí mě hlava + noha(zrovna ta pravá… tou kopu do nechtěných….J). Tak, co Kuramo… je tohle čas na otázku:Jsi v pořádku??? Ten se asi nezeptá, že? Nemusí se ptát, ale jestli se nakonec doopravdy zeptá, budou ta slova směrována ke klukům. Nebo se ta slova rozlehnou z Pavliných úst… ne, že bych něco očekávala, protože ta spíš dostane záchvat děsivého smíchu…Á!!! Záchvat se dostavuje… a Kuramův nesmělý úsměv též.
"Jste v pořádku kluci a slečno???" já je všechny zavraždím… takový výsměch přímo do očí!! To se mi nelíbí! A taky, aby jo… mám blbý pocit, je to dobře?
"Jo…" ozvalo se od kluků a ode mě: "NE!" najednou. Všechny zraky spočinuly na mně.
"Co! Kdyby jste byli pod… víc, jak 40kg tak by se vám to taky nelíbilo!!! Jako já nemám nic, co by mě zrovna vadilo… jo, ale být pod dvěma kluky (tak blbými, že i ta blbost je těžká) s gelem na kebuli, kteří sami o sobě nejsou nejlehčí… není pochyb o mé nespokojenosti! A blbě se mi dýchá!!" prsknu jedním dechem a pak se div nezhroutím- Kuwabara se vzepřel a přitiskl mě k zemi ještě silněji… přitom se pokoušel shodit Yusukeho a nedej bože, aby se mu to podařilo!
"Co to děláš ty blbe! Vždyť jí ublížíš! Yusuke, zvedej se první…. a OPATRNĚ!" zvýšil Kurama lehce hlas a nehezky se zadíval na Kuwabaru. Ten povolil a svalil se opět na mě a já měla, co dělat nezakopat psa(natáhnout bačkory).
"Tak… Yusuke, opatrně se zvedni…" navigoval je Kurama a trpce se na ně díval (ten výraz v nejmenším nepřipomínal úsměv J).
"Jo… já vím…" opáčil Yusuke a fakt, že opatrně se zvedl. Pak přišel na řadu Kuwabara- to je horší.
"Říkám OPATRNĚ!! A ne… zběsile a nerozvážně!" ty vole… Kuramovi ruply nervy!!! To se musí nechat! Kuwabara se o mě zas zapřel a vyrazil mi dech… čímž se sám zvedl a já se úplně zajíkla.
"Mo-je… žeb… *kašlání*…ra! Ty kreténe! Já myslela, že budeš opatrný nejmíň jako Yusuke, ale že mi vyrazíš dech a to podruhé… je takřka vrchol!" vysoukám ze sebe a něco mě donutí k rozkašlání… celkem mě bolí žebra, ale nemám se čemu divit… L.
"To je dobrý holka! Dostala jsi i horší rány… nevím, kdy, ale dostala….!"
"Pavlo…" špitnu a gestem jí řeknu: "Pojď sem!!" pomalu se přiblíží…
"Co je???" zeptá se a než se rozkoukala… uštědřila jsem jí pohlavek. A jak hezky padl… mělo se to vyfotit…
"AU! Za jakou věc to bylo??!??!?" vyjíkla a přejížděla si rukou po lehkým výmolku, který jsem jí způsobila.
"Horší rány… ano?! Nevíš, kdy?!?" trhnu sebou a udiveně se na ni podívám. "Já sem nikdy neskončila pod dvěma kluky a nikdy jsem sebou nesekla s takovou ráží!! Já nevím, která z nás skákala ze schodů a pak se divila, že má zlomenou nohu!" vyštěknu a pěstí vrazím do podlahy.
"To byla nehoda!" zakňučela Pavla a otočila se směrem k Hieimu.
"Kde já tohle jen slyšela! Jo už vím… támhle od růžovky (ukáži ukazováčkem na Kuramu a daruji mu nasraný pohled) L!! Tomu čemu vy, tak pošetile říkáte NEHODA…. Tomu já odborně říkám nešikovnost! Jste tady opravdu tak natvrdlí!?! Já nechápu, proč jsem Willa nepožádala, aby mě z toho okna pustil… jenže já NE! Na to jsem nepomyslela, že se tady budu pachtovat s takovými tupci! Jak… to s vámi vydrží Hiei… je pro mě od nynějška záhada!" rozkřiknu se na ně a Hiei mi věnoval první a poslední pohled soustrasti. Zato já mu věnovala pohled obdivu… krátký, ale účinný. Přistoupil ke mně a natáhl ruku. Stiskla jsem ji a on mě vytáhl. Podíval se mi do očí a já do těch jeho. Najednou jsem si připadala klidná. Pocit klidu, který se objeví jen jednou za dobu. Pustila jsem jeho ruku a koukla se na bandu- zejména na Kuramu.
"Děkuji ti Hiei. Jsi moc hodný… oproti ostatním." poděkuji a slovo ¨ostatním¨ patřilo Yuskemu a Kuwabarovi, ale to všichni postřehli (Yusuke a Kuwabara byli rudí jako můj lak na nehty- ten je sakra sytý). Otočím se zpět na Hieiho.
"Není zač, ale nemysli si, že se tím něco změnilo…" odpověděl a dal se na odchod.
"Neboj Hiei, tím si můžeš být jist." houknu za ním a trpkým pohledem se rozhlédnu po partě. Nikdo nic neříká a mají vyděšený výraz, ale Kurama se nesnažil zakrýt úsměv, který se nedá opomenout.
"Co?! Nikdo neumřel a já bohužel taky ne! Tak nemáte sebemenší důvod se tak tvářit. Si vemte příklad z Kuramy… ten se usmívá." seknu a kouknu na jmenovaného.
"A víš, proč neskrývám úsměv?" otázal se.
"Ne, ale je mi to v celku jedno. Nashle!" opáčím a jdu pryč… kašlu jim na oběd! Budu někde sama! A zatím ostatní po mým odchodu:
"Co se jí stalo?" zeptala se Pavla, která se vydala do světa SNŮ, tak nevnímala…
"Nevím…" řekl Kurama, kterému byla otázka směřována.
"Já jo… Mája přetáhla Kuramu po hlavě kytarou a on jí řekl, ať si s tím neláme hlavu, a pak se sám zeptal,jestli jsme v pořádku, když mě s Kuwabarou stáhla k zemi…" odtušil Yusuke, ale když si uvědomil, že se prokecnul, zmlkl.
"Jak víš, co se stalo?!" zeptal se překvapený Kurama a úsměv se ztratil. "Tys nás špehoval!? Jsem překvapen tvým počínáním!" dodal Kurama a z vlasů vytáhl rudou růži.
"NO… ne… tak docela. Šel jsem kolem a slyšel vás. Zastavil jsem se a chvilku poslouchal… jinak NIC!" cukl sebou Yusuke a Kurama růži zandal nazpět- přitom si nahlas oddechl.
"AHA… tak to se stalo… Mája se často naštve… kvůli blbostem, ale takhle… to je prvně… ona je jinak super holka, ale není radno ji naštvat- důkazem bylo oslovení RŮŽOVKA… bez urážky Kuramo." vysvětlila všem Pavla a odešla na oběd, Yusuke s Kuwabarou běželi za ní a Kurama se jako naschvál vydal za mnou. Jestli mě najde (což se mu stejně nepovede) bude si chtít promluvit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adiira Adiira | Web | 13. července 2011 v 16:00 | Reagovat

Aw, ležet zavalená pod Yusukem a Kuwabarou... Ts ts ts.. Nezávidím. XD :D  Jo, Růžovka, to je Kadetino oblíbené pojmenování, ne? Myslím že v... Buď Horší než noční můra nebo YYH aneb Větší kravinu nepřečtete. Jedno z toho, motá se mi to

2 Adrin Adrin | Web | 13. července 2011 v 16:05 | Reagovat

To mě taky.... to byly moje první povídky od Kadet :D a pak jsem četla od tebe 'Povídka YYH' je taky supr.... hlavně koupelna-Adiira-Kurama a holky s výtlemem :D  :D  :D

3 Adiira Adiira | Web | 20. července 2011 v 18:01 | Reagovat

[2]: Jó, koupelna... Pokud ti ch\bí vtip, hoď do povídky koupelnu a máš vystaráno. Mám ji i v jedné další povídce, tak se mi osvědčila

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama