Reklamy sem! Prosím.
Nevedu SB. Děkuji.

Psala jsem, Píšu a BUDU Psát...

Leden 2012

Konečně!! Druhé pololetí- Těš se!

31. ledna 2012 v 18:53 | Adrin |  Adrinin Deník
Myslím, ne vím! Že kdybych zabrala, tak na tom jsem mnohem lépe a čistěji, ale i tk jsem na sebe pyšná! Poprvé mám na vízu samé jedničky! Ale i tak se trochu rozepíču a řeknu k tomu svůj názor, aby vám bylo jasno, proč má tenhle článek vlastně význam. Inu, začneme.

Čeština za 1. S tím, že v příštím pololetí to nebude tak lehké a nesmím pokazit ty prověrky!
Ajina naprosto čistá a zasloužená. Myslím, že to bylo potřeba! Ještě aby ne, po tom náročném testu a jen dvěma dvojčičkám, které se v žákajde zjevily! Jinak to byly jen 1!! -.-"
Dějepis 1, ale myslim, že to udělala jen proto, že jsem jinak poctivá, milá a já nevím co se říká XD. Ale asi to měla být dvojka, co se asi stalo?
Matika taky 1, ale v tomto 2.pololetí jsem prý v mínusu. Asi mi to bude stěžovat, co? T^T
Informatika, myslim, že pracování s grafikou BUDE mnohem lepší, než vnitřní části PC!
Fyzika sice taky 1, ale i tak mám pocit, že je něco v nepořádku, možná za to mohla ta 3 a 2.... ale což.
Občanka. Nejtěžší ze všeho bylo neusnout, když pan učitel TOOOOLIIIK povídal!
Konverzace v Aj, byla to nuda, ale na druhou stranu- naučit se 4 papíry A4 není nejlepší, za tu 1* to však stálo!! -.-"
Zeměpis, s tím, že do Ameriky nejedu ani za Boha a do Asie.... HELE!!! Já chcu do Japoska!!!!.... No jde o to, že Amerika je mi u háje... ale... proč ne, nové věci se vždy hodí! ;)
Přírodopis, jasné, takže co znám- Že jsme se učili Ryby + Paryby, Obojživelníky a Ptáky, s tím, že si NIC nebudu pamatovat, je to pro moje dobro!!! >:)
Rodinka je pohoda, jen kdybych neměla ten pocit, že mám málo známek.... to se jen zdá...
Pracovky není co dodat, nevadí mi.... ale vařit už fakt ne, děkuju...
Tělocvik, jsem nadmíru ráda.... lezení po tyči je krása (hlavně pak ten výhled)
Hudebka... tu odteď nesnáším!!! Snad jen 1 jsme zpívali!!!! Nehoráznost! ...
a nakonec,
Výtvarka není nic lepšího, jen kdybychom neměli ředitele, myslím, že je na nás příliš mírný... no co se dá dělat!

Myslim, že jsem na nic nezapomněla, jsem fakt ráda, že mám samé, jenže, i tak se budu muset hodně učit, aby to tentokrát byly ty čistější 1. Možná se mi to povede a požná NE! .... -.-" Jsem složitý člověk.... XD


6. Chapter

26. ledna 2012 v 18:30 | Adrin |  Zakopaná Sekera (aneb, když se setkají Anime)
No ahoj, zase (po nekonečné době) jsem dala do hromady jednu, krátkou povídku, která mi dala nesmírně zabrat, takže se nedivtě, jestli některé věty nebudou dávat smysl, páč v tom případě je to opravdu trochu kreténská kapitola. Hlevní pointou asi bude, jak se správně čumí do prolákliny. Já osobně zatím čučela do mnoha a z mnoha míst, puklin v zemi, hrázů a dalších, ale já nevím, co už povídám. Jednoduše, řeknu, že je to kravina, vy tomu ovšem budete věřit a tím končím! Jasný? Jasný!

Naruto Anime

25. ledna 2012 v 20:05 | Adrin

~
~
~

Vocaloid X Naruto

25. ledna 2012 v 19:57 | Adrin |  Anime
XD sííla! XD

Skolila mě, ano, ta povídka mě zabila!

13. ledna 2012 v 20:32 | Adrin |  Adrinin Deník
Nemohu tomu vůbec uvěřit, ale jo! Naprosto mě skolila JEDNA, HLOUPÁ povídka! ... Je to tak smutné a já tu kvůli tomu brečím, jako malé děcko! Mám tolik vzteku a přitom i smutku, že je to neskutečné! Takové krásné vyprávění, takové srdce drásající téma, taková soustrast s tím démonem, že je to k smrti blbé! Nemohu se bůbec zbavit těch vzlyků, které se drásají na povrch! Ale ono je to opravdu tak nesmírně smutné! ....
Dva se milují, mají vlastní domek, žijí poklidně, rozumí si, prožívají spolu jen to nejlepší a pak přijde s odpuštěním nějakej DEGEN a zabije HO?! Pochopila bych, kdyby Kuwabaru, Yusukeho či kohokoli jiného, ale zrovna JEHO?! Chudák! Chudák i ten Hiei, kterej ho spatřil jako první, který zabil Kuramova vraha, zloděje!
Ale na druhou stranu- Hiei si to tak trochu zasloužil, protože NEměl být tolik mlsný a lačný po té zatrachtilé zmrzlině, avšak s tím už nic neudělám. Jak to autor napsal, tak to napsal, ale FAKT si mohl vybrat jiný pár. Nebudu říkat jaký, to by znělo divně, ale je to tak! A i když je pár Kurama-Hiei opravdu nejznámější, mohl si to uspařádat nějak jinak.
Já osobně umím něco ocenit, to jo! A že toto opravdu pochvalu chce, za to, že je to tak neskutečně dlouhý, jenže MĚ fakt mrzí, že to má takový pochmurný děj. Celou dobu, od Kuramovi smrti, si říkám, jak to hezky, roztomile, romanticky dopadne a ono si to dopadlo tak, že se Hiei kamsi poděl! To je prostě dost! Já jsem MOCINKY citlivé dítě, co si na vše musí dávat pozor a tak jsem si fakt myslela opak a ono jinak.
Jenže mi to taky mohlo dojít, když to za název má "Umírám" co? Nj, jenže já si pod tím představím- Někdo umře, druhý je smutný, trápí se tím, ale na konci se to nějak vyjasní, přesněji- prostě to dopadne Happy endem, nebo něco, prostě nakonec se ti dva sejdou, ale TO, co jsem se dočetla je naprosto jinde! A i když je teď možné, že se opakuju, tak je mi to upřímně jedno. Učitelka by mě za to tak nebo tak přetrhla jak hada! HA!
To mi připomíná, že bych se mohla začít učit na test z Ajiny, který máme psát v pondělí a pak na test z Literky, který je na čtvrtek XD. Ale zeptám se jednoduše.
Mám se učit na Ajinu, ze který bych tak nebo tak dostala za 1 (mám jen 1x dvojku v žákajdě za AJ! A jedna na víc mi to nezkazí XD, ne?), nebo bych se měla raději učit na Literku, který mi PRAKTICKY rozhodne známku mezi 1 a 2? ..... NO asi mám stejný pocit a budu se učit na Literku XD. Ajinak je mi u hájku.

A v neposlední řadě NECHCI, abyste mě teď považovali za Yaoistku, že tu melu o páru Kurama, Hiei a že je tam něco vypsané do podrobna. To jte MIMO! Vlastně je to celé o tom, jak se Hiei postupně "zabil", kvůli Kuramově nenadálé smrti, kdy mu nějaký zloděj prostřelil hruď.

.... Jo, vím že jsem to tu už mlela, ale je to fajn, když se člověk vypovídá. Už vím, proč to má Tera vždy tak neskutečně dlouhé XD. Ale má můj obdiv, já to nijak zvlášť nezvládám. A na konec- Konečně jsem přestala brečet! Taková ÚLEVA! Ah... Je krásné jen si tak vypsat ruce a pak už na NIC nemyslet. XD

NO takže Adios, Vaše Milovaná Adrin zase mizí do někam.
Čao!

Zatím Adiós

6. ledna 2012 v 23:25 | Adrin |  Adrinin Deník
Děcka, moc, moc se omlouvá, ale budu muset pozastavit blog. Je mi to líto. To víte- je škola a budou písemky. Nevím na jak dlouh, tak mi to prosím pěkně odpusťte.
Děkuji