Reklamy sem! Prosím.
Nevedu SB. Děkuji.

Psala jsem, Píšu a BUDU Psát...

Únor 2012

Pro Li-lian k Narozeninám!!!

27. února 2012 v 23:27 | Adrin |  Adrinin Deník
Takže, jako pvní bych se ti chtěla omluvit, že to tak louho trvalo, ale nějak jsem díky běžkám neměla čas!!!
Přeji ti JEEEEEEENNNN to NEJ, NEJ,NEJ k narozkám, ať se ti vše, vše, vše daří a líbí se dárky (článek četla) a další tadyty věci. Jsi jedna z mála, u koho jsem se snažila i s obrázky, jenže to stojí za naprosté houby! I tak se trochu domnívám, že by se ti to TROOOOOOCHUUUUU mohlo líbit. No! Inu!
Zbytek pod perexem:

NO, zase hory XD

24. února 2012 v 19:46 | Adrin
Ehm, Ehm, Ehm, zítra jedu na Hory někam do hojnýho háje. Myslím, jako se třídou. Hlavní je "nezranit se", to je v mém případě VEEEEEEEELIKÝÝÝÝ problém! Mě to ale neva. No prostě zase pozastavuju Blog, s tím, že kdyby tam nebyla Wifina, tak je smůla, ale já možná budu mít, možná. No jednoduše, zatím se loučím, jedu kamsi... kamsi, vrátím se až příští sobotu....
Takže, berte toto takto:
-Jedu pryč
- Nevím, jestli bude net, možná
- Vrátím se až příští sobotu
- Budu psát povídky, běžkařit a lyžovat (haha XD)
- Raději přeju dopředu vše nej k Li-lianiným narozkám, něco dostaneš! ;)
- Možná si něco zlomím
- Budu si dělat co jen chcu, bez rodičů! Ha!
- Malovat se bude, k večeru, chudák papír XD
- Kdybych se objevila na FB tak se kdyby něco ozvu (pro Li-lian)
- Suvenýr asi nepřivezu.... přivezu jen pár odřenin
Toť vše, mějte se, Papa!New.... DESS!

23. února 2012 v 22:50 | Adrin |  Adrinin Deník
Nj, moje milá Li-lian mi udělala další dess. Je hroozně krásný a já jí za něj DĚKUJU!

Supr povídka od Aoi <3

23. února 2012 v 16:34 | Adrin |  Adrinin Deník
Inu, četla jsem jednu hezkou povídku od mé SB Aoi, je to dobrá povídka, má můj obdiv... sic, je to zatím jen první kapitola, ale i tak XD. Dost jí obidvuju, že si umí vymyslet dobrá jména!!!
Vy ani nevíte, jakou práci mi dalo vymyslet ty jména k Zakopané Sekeře, a i ta jsou naprosto mimo! Ale je mi to jedno, fakt. No z5 k tam tomu. Prostě jsem si četla povídku od Aoi a natolik jsem si ji zamilovala, že jsem se rozhodla, že jí tu nějak udělám "reklamu", zaslouží si to! Je to libovka a dost COOL, ne že bych měla sama školu v oblibě. Hygieniky jsme taky jednou měli ve škole. .... Vyhlásili nám Azbest ve škole! A to jsme byli skoro dva měsíce někde v hojný prd*li u Ládví! ... A pak jednou to byli i něco.. no nějaká zdravotní prohlídka, to jsem byla ještě v 2. až 4. třídě. To jsem se taky dost pobavila.
Já prý: "Ne! Ne! Prosím! Nazabíjejte nás! Jsme MOC mladé na smrt!" a to tam všecky ty sestřičky málem padli smíchem, vlastně i děvčata, co tam byla se mnou XD.
Ale! Zase jsem odbočila!
Tady je odkaz na Eden High School, nebo jak tomu budu říkat... E.H.S. !

E.H.S

P.S.: Je to dost zajímavé!

Nj, Adrin má zase svůj den XD

20. února 2012 v 18:49 | Adrin |  Adrinin Deník
Nj, zase se mi něco povedlo. Nejen, že se mi do života vrátila trocha energie a té "chuti", ale i se mi dnes něco povedlo! Něco výjimečného, dokonalého, neskutečného! Něco, co by se nepovedlo ani tomu největšímu borci na světě! Nikomu, nikdy, nikde! ... Chcete vědět, CO a JAK se mi to stalo? ... no dobře, takže. Vše to začalo.......
*pomyslné přenesení do doby, kdy se to stalo*
Je tělocvik, 10:00 - 10:45 hodin. Lavičky jsou úhledně rozestaveny po čtyřech bílých čarách, které podle mně slouží při hře Basketball. Žačky taktéž stojí za první bílou čárou, učitelka ze strany pozoruje a přitom říká:
"Mějte mezi sebou rozestupy, buďte opatrné, ať se vám NIC nestane a přes lavičky přeskákejte. Pak se po druhé polovině vraťte." - zněla fakta.
Vyrazila první žačka a za ní postupně další a další. Zatím se žádné nic nestalo. Až když přišla na řadu Adrin se všechno nějak otočilo. První lavička se jí podařila přeskočit, jenže u druhé lavičky škobrtla nohou a už to tady bylo. Sletěla na zem. Přitom se nezapomněla praštit do kolene a narazit do další lavičky. Učitelka se na ní hned podívala. Adrin se úspěšně postavila na vlastní. Nepatrně se ohlédla, jak se ostatní děvčata zachichotala. Mezitím se opět do řeči pustila učitelka.
"NO, hlavně, že říkám, abyste byly opatrné, že? ... Nestalo se ti nic?" opatala se moudře.
"Ne, v pohodě," pozasmála se Adrin a dala se dál do již před tím zadané činnosti.
"Pojď sem, nestalo se ti opravdu nic?" zněla opět otázka a odpověď byla taktéž stejná, že je v pořádku.
Další část tělocviku, která se i nadále věnovala věcím s lavičkami, již proběhla bez nějakých vážnějších problémů. Ovšem, bylo ještě pár 'nehod', které se jisto jistě týkaly Adrin, avšak to již není tak podstatné.
*Návrat do současnosti*
Takže, toto se mi stalo. Možná jste čekali víc, než jen pohý 'pád', jenže kdybyste tam v tu dobu byli a viděli TO na vlastní oči, myslím, že by vám to přišlo 4x tak zábavné... NO, oproti přehazce tohle NIC není XD. A já vám říkám, že tohle je fakt nic, oproti jiným věcem.
A do závěru doplním, že je to z důvodu přespřílišné energie, nebo jinak řečeno Dobré nálady, která mě postihla. Je to díky Raven, jež mi dodala nějakou tu inspiraci, co pži DEPCE, jako jsem měla já, dělat. Pomohlo to! MOC, MOC, Ti tedy děkuju! .... Nejen za povzbuzení, ale i dobrý nápad, který jsem také uskutečnila. (ne, ten pád to nebyl, to byla jen nehoda XD) Povedl se dokonale.
Takže já se zas loučím, mizím někam mimo (mimo Blog, PC je stále se mnou! XD).
Takže, Čauves!

NO, asi jsem na dně..se vším... ='(

19. února 2012 v 21:32 | Adrin |  Adrinin Deník
Poslední dobou si připadám fakt jko nemehlo, né že bych od svého života něco zajímavého čekala, ale...tohle mě fakt zaráží. Ani mi nevadí, že jsem se o úkolu dozvěděla na poslední chvíli, ani, že budu muset zítra hodně dohnat, ne... Spíš si přijdu nějaká prázdná, jakobych neměla vůbec pro co žít.... Jakože... prostě mě nic nenaplňuje... jídlo nepočítám... Ve světě jako je tenhle se toho asi moc čekat ani nedá...
Skoro mám pocit, jakobych žila jen a jen kvůli tomu, abych našim dělala radost, ale... i toto mě mrzí, páč to ani za mák neplním... nebo abych chodila do školy... kde se cítím skoro sama... nebýt asi 2 až 3 děvčata, která mě podrží... i tak si myslím, že v čase nejhorším by mi dala "Sbohem, jdi si kam chceš a neotravuj!". Je to dost pravděpododné? JO.
Jako, byla bych možná spáchala nějakou blbost, ale nechci rodičům dělat maléry navíc... Už tak mají věcí až nad hlavu.
By mě fakt zajímalo, co bych měla dělat... Žít dál prázdnotou. Najít si něco, co mě nějak... nějak naplní. Kreslit blbá přáníčka, která jsou stejně každýmu jedno. No, jedno z toho.
Zřejmě se tady fakt nedá nic, NIC, nic dělat... Takže, pardon, že jsem otravovala... Příště možná budu mnohem veselejší nebo taky ne... Nebo dokonce žádné příště nebude. Což je možné...
Prostě- Adios


Testík XD

18. února 2012 v 22:37 | Adrin |  Adrinin Deník
Nemám nic proti testům, ráda se pobavím a tohle to splňuje, je zajímavé, co může pro koho vyložit XD. Mě to dostalo. Zkuste XD
Testík XD

Toto je na dnešek asi vše, není co dodat XD. Já teda padám, jsem zvědavá, kdo to zkusi XD

Otázky pro rozhovory!

14. února 2012 v 8:50 | Adrin |  Rozhovory
Tady je Onen článek, do kterého si budete moci zapsat jakoukoliv otázku, na jakoukoliv postavu, ze skoro jakéhokoliv Anime (prosím kromě Fairy Tail, to neznám....) Pro upřesnění... asi vybírejte z toho, co mám v menu jako zkouklá Anime, udělám kdyby něco výjimku pro jiné! GOMEN, lidi.... ^^"
Uspořádání komentáře:
1) Pro koho
2) Otázka
3) Komu mám věnovat?
4) Chcete k tomu obrázek?

To je docela přehledný ne? Ok, Doufám tedy, že se někdo zapíše XD.


Nová Rubrika?!

14. února 2012 v 8:24 | Adrin |  Adrinin Deník
Napadla mě taková jedna hovadina.... a tou hoadinou je nová rubrika.... a ta rubrika by byla o něčem, co jsem pochytila od Kadet Jainy, jenže je to krapet jiné. Bude to asi o Rozhovorech,které probíhají mezi Moderátorkou a těmi chudáky, co se nějak dostali na pódium k ní.
Celé by to probíhalo tak, že vy byste si do nějakého článku, který na to bude připravený, napsali jakoliv naivnní či jinak zajímavou otázku, napsali bste samo sebou pro koho ji chcete. Bude to pro postavy z nějakého, vámi určeného anime. Samo sebou, abych ho třea náznakem znala XD. Navrhnětě si klidně několik otázek.... kolik jich prostě chcete. Každý rozhovor se totiž bude točit kolem těch otázek, jaké si zadáte. Tím myslím, že když si někdo zadá např 2 otázky, pro 2 různé postavy tak se to rozdělí přiblžně na polovinu (ale já skoro nevím co to je XD)-
Doufám, že se aspoň někdo ozve. Otázky mohou být směřovány i na Mou maličkost!
Děkuju za vyslechnutí, snad se někdo zapíše! (ale až do toho článku, ne tady XD)
Bye, Bye!


Bye, Bye! T^T

10. února 2012 v 23:10 | Adrin |  Adrinin Deník
Zítra, v 10:00 musím být někde... nevím kde, jediné co vím, je to, že na týden jedu na Moravu a budu tam na něčem, čemu příhodně říkám "Tábor". No snad se mi tam bude líbit, jenže tam bude zima!!! Jako v takové zimě mě na sjezdovky NIKDO nedostane! To bych raději poslouchala celý den otce, jak hraje na Bicíčka, klidně bych prala ručně prádlo... skoro cokoliv!!! Ale, prostě MUSÍM jet.
Mějte se, Čau a za týden se zase uvidíme....
Adios!