Reklamy sem! Prosím.
Nevedu SB. Děkuji.

Psala jsem, Píšu a BUDU Psát...

Červen 2012

No jo no...

29. června 2012 v 9:41 | Adrin |  Adrinin Deník
Vězte Lidičky, že jsem nehorázně ráda, že jsou prázdiny, že je vízo už v mém držení a že jsem naštvaná jak nwm co. Ani mi moc nejde o to, že jsem zakopla na každém rohu, že jsem zapomněla na přání, že jsem si málem přizlomila nohu díky pádu u schodů, ale štve mě, že mám kvůli jedné zatracené učitelce v loji samé 1! ... Ne, prostě je to jen jedna 2 ze Zemáku, ale klid,... no, když ta učitelka je stejně dost vypatlaná, tak co já s tím nadělám =DD mohlo to být horší (mimoděk- je jí 25, bydlí s rodiči).
Jinak je mi to jedno, co mám. Proto jen oznam, že už KONEC 7.B a ahoj budoucí 8.B... to je fajn, bude nás ve třídě 18, protože 3 jdou na gympl... no, bude klid xD. Ti nejhorší však zůstávají.

A teď k pozitivnímu myšlení, které by se mi mohlo brzo dostavit.
Píšu povídky, víte, píšu jednu Aye- jak známé a! A to hlavní je, že to s tím rozvrhem povídek byla nehorázná blbost, protože na Zakopanou Sekeru NIC nemám a DvR je tak krapet ujeté. Takže nwm, jestli nezrušim =DDD Njn, jsem nerozhodná osůbka, ale né. Já to asi nevzdám. Sice nebudou dlouuuuuuuhooo povídky.. teda NWM jistě =DD ale asi budou moje nehorázné, dlouhé a blbé rozmluvy jako tohle. Ne, tohle NENÍ dlouhé, uvědom si to Adrin.
Dobřéé, já mizím, nálada je OK! Pardon, že jsem vám zkazila na oplátku náladu já vám =DDD.

No tak se mějte krásné a papá...! xD

Jen také info a popřání xD

28. června 2012 v 16:38 | Adrin |  Adrinin Deník
No takže... je tu další můj výtvor, dost jsem se na tom snažila a zabralo mi to asi tak 20 minutek =DD hold se s věcmi tolik nepárám, no, ale jsem s tím poměrně spokojená.
No a proč zrovna tohle jako nápis? No to je lehké! Když my jsme dneska měli ty sportovní hry..... a já tolikrát spadla a to... a tak... no nehorázně mě bolí zadnica. Ale to je jedno. Jde o to, tky, že jsem si byla pro učebnice. Jak říkal táta- jsou to saláty =DDD, ale! Ty zatracené, podělané, uchylné Matiky jsou naprosto OK! Jsou nové! Tywe to budu na konci zase platit nějakých 100,- ne? Ale jako... no to by bylo drsné!
A k tomu... měla bych se krapet uklidnit, když je TEN DEN, kdy dostanem vízo a učitelé se budou tvářit mile a my (jako žáci) to budeme chtít mít co nejdřív za sebou xDD. No a pak? Pak budou prázdiny, které utečnou jedna dvě a my se zas půjdeme štvát do školy, kde náš zase sprdnou učitelé xDDD.
No ale já nejsem nikterak na nekonečně dlouhé články a spíš jen to info o tom, jak se mi žije, mimochodem - dobře. Ale tky vám musím říct, že někdy 5.7. jdu na něco jako Minecon... a pak v sobotu 7.7. jedu na dovču do Turecka... ale to je všem jedno =PPP xD.
No a já vám tedy dávám Papá a mějte se zatím dobře a kdyby něco tak i přeju krásné vízo ;))) a krásné prázdniny ;)))
ČAO

Pokuus, neleknout! xDD

27. června 2012 v 14:14 | Adrin |  Adrinin Deník
No takže, nelekněte se, ale toto je upřímně MOJE tvorba, nelekat se xD. Vím, že je to hrozné, ale já s grafikou vůbec neumím! Jako... na Shiori.... na Ayu... na Li-lian, na Kaidu... na Beepinku a Ci-chan... na NIKOHO z nich nemám a že jsou i další...! Jsem amatoš T^T až to bolí... no...
Jo to mi rovnou připomnělo, že jsem zítra v pěkné prčici!! Zítra totiž máme tky nějaké sportovní dny a já jdu do školy. Upřímně doufám, že... že 60m a.. skok do dálky už byli, já upe zapomněla na co všechno jdu! xDD No to je jedno, já se budu muset nějak dostat do třídy a zjistit si to kurňa!! Já jsem v takovým loji!
No, něco udělám.... držte mi palce! ... Ne nedržte, to bych nikam nedoběhla a jen byste mě drželi na místě xDD.

A co bych vám kromě toho řekla? No asi nic... nic... já půjdu a budu si psát ty rádoby povídky, co tu pak (ne)čtete! xDD

Hola!

Online - The Billionaire Girls!!

27. června 2012 v 7:47 | Adrin |  The Billionaire Girls

06. Díl
07. Díl
08. Díl
09. Díl
10. Díl

Aya Akiro, 2 zprávy!

27. června 2012 v 7:03 | Adrin |  Adrinin Deník
Ayo,
tento článek ti asik věnuju xD. Týká se to té povídky, kterou ti slibuju už nejmíň... půl roku? nebo půl-půl roku? No to je jedno, ale mám pro tebe 2 zprávičky. Dobrou a Zlou. Začnu zlou, aby ses měla pak na co těšit a čím se tak trochu zlepší nálada tou Good. NO a tak...
Zlá:
Tvoje povídka, kterou jsem měla už z části napsanou a uloženou na blogu .... ZMIZELA, není tam a šlus, konec debaty atd! Je to prostě v prčici! Já nwm, co teď... teda vim xD

Dobrá:
Jsem díky bohu natolik chytrá, že jsem si to před tím uložila do Worldu, takže můži dál pokračovat, takže ta špatná se tím maže.

Vlastně to jen mělo dát ten pocit xD. No já to nějak sepíšu... no... heleď, mám poslední dobou docela dobrou náladu a jelikož jdu do školy až zítra a v pátek, tak mám dnes hoodně hodně času a mohla bych to napsat, ne? No uvidím! Ale snad jo, už mě štve, jak jen blbě slibuju, to nebaví nikoho. No a tak... tímto se loučím... Už jen... kdypak máš Nározky? Abych něco stihla!

JO! A ještě jedna otázka, Ayo, v jakém programu vytváříš Videa? A ne že mi řekneš YouTube! =DDD Mám na mysli, že prostě... spojíš nějak obrázky a přidáš hudbu, no.... Uvidíme, jak to pochopíš ty =DDDD.
No tak zatím ČAU

05. Díl

26. června 2012 v 15:28 | Adrin |  The Billionaire Girls
Takže je tu další díl, zase v mém podání, tudíš je to naprosto děsné, děsivé atd, ale víte co? Aspoň teď budu pořád psát to pro Ayu a dopíšu to!!! xDDD

[KAITO] Monochrome World [English Sub][Vocaloid][Miku Chorus] 白黒の世界

26. června 2012 v 8:36 | Adrin |  Vocaloid Music/Videa
Tohle je podle mě fakti nádherné videiko! xD

Výýýkeeec! xDDD

26. června 2012 v 6:43 | Adrin |  Adrinin Deník
Zdar, já, jak jsem říkala, tak jsem tu hrooozitánsky dlouho zase nebyla, nejhorší je, že sem si říkala dvě věci, co musím do prázdin stihnout, ALE! Je tu problém, že stihnu jen a jen jednu.Možná. No a teď mi řekněte kterů! To já nwm.... ale dnes mám tky dost času. Zázraky se dějí =DDD ! A tím zas vyvracím tu první možnost o tom, že jedno z toho nestihnu, no!
Takže, nakonec mám 3 verze příběhu - životního xD.
1) Stihnu OBĚ povídky, Pro Aya Akiru a pak tu The Billionaire Girls!! (5.díl)
2) Stihnu jen povídku, buď tu pro Ayu, nebo TBG!!
3) Zase na všechno zapomenu a nebudenic xDD
- v poslední možnost věčím nejmíň ^^" No ale asi bych místo psaní na blog měla psát povídky, co? Třeba... no jaké všechny já vůbec píšu? TBG, Drzost v Růži, Zakopanou Sekeru.... a pak ty jednorázovky... No jsem na tom poměrně OK, třeba Lil jich má nespočetněkrát víc! Nebo Aoi má svůj Eden... a já nevím, ale je to, že jsem líná. Možná. Ne určitě.
No a já nwm, co bych vám ještě řekla. ŽE... Jo, no víte jak má každý už to... povídky ze života, nebo jak to pojmenovat? (př: Život Aya Akira, Katty-Příběh)? No a měla bych to tky zkusit? Že byste se o mě, jakožto Adrin něco dozvěděli? Nebo.. já nwm jestli to risknu.
A tky jak jsem si četla u Katty ty její změny, přemýšlením o zavrhnutím rozvrhu povídek.... Vyplatí se mi to s tou mojí leností? xDDD Páč já fakt nevim, ale já na všechno zapomenu! xD Ale kdyby to vyšlo, tak kdyby mi někdo poradil... asi nebudu od věci xDDD, tky abych nebyla! xD
NO ale kdyby se rozvrh zavedl dala bych to:
Pondělí: Drzost v Růži
Úterý: Volno
Středa: The Billionaire Girls!! (od Aoi nwm, jak by to chodilo! xDDD)
Čtvrtek: Volno
Pátek: Zakopaná Sekera
Sobota: Psaní povídek*
Neděle: Psaní povídek*
*Povídky se budou psát o víkendu- hlavně a pak o volným čase, který jsem si stanovila.

No a takže nwm, jak dlouho to vydrží, o prázdninách snad xDD. Ale pak bude záležet na rozvrhu, víte, že prý budeme mít odpoledku?! Já nechci! To by bylo jak o smrt, ale domů bych se mohla vracet tak k... ke... 16:00 hodině. Uvidíme! xD
A jak tak čtu, tohle je dost dlouhé na otravování ;))). Tak mi dejte návrh, co myslíte vy a já se teda budu pakovat pryč... psát ty povídky.. HELE! Napíšu si jich několik dopředu!....

PS: Vemte na vědomí,že interval mezi jednotlivými povídkymi nemusí být přímo Týden (7 dní), ale klidně 2!! xD No ale budu se to snažit dodržet.

Shou's here for his entertainment

22. června 2012 v 21:49 | Adrin |  Videa
Nic proti, však já neodolala xD, ale jako podle mě docela dobré video! xD

04. Díl

22. června 2012 v 17:55 | Adrin |  The Billionaire Girls
ahoja, jak jsem nedávno psala, Aoi napsala další díl. Je to hit. Prostě super a vtipné, no fajn kombinace, ne? no já tu nebudu nic dlouho komentovat, ale tady to máte! xD