Reklamy sem! Prosím.
Nevedu SB. Děkuji.

Psala jsem, Píšu a BUDU Psát...

Červenec 2012

02. Znovu nalezeni - Diary the Real Story of Them

22. července 2012 v 14:35 | Adrin |  Diary the Real Story of Them
No tk... po dlouhé době je tu opět další díl... tentokráte asi pro Li-lian... které to asi přijde něco jako k výročí 365dní, co se se mnou zná :DDD xD no tak tady to je...

PS: Je to fáááááááááááááááááááákt hoooooooooooooodně nesmyslné... jojo :DDDD

Omluva + Upozornění

22. července 2012 v 10:07 | Adrin |  Adrinin Deník
Ahoja Lidi,
dlouho jsem tu nebyla, což jste si asi všimli. A jelikož vím, že si tohle NIKDO nepřečte, takže je mi jasné, že jsem všem u háje!!! Ale tohleto je důležité, takže smůla vám (vy nevděční SB, kteří si myslí, že když k nim nechodím, tak že na ně "CHCI" kašlat!!!!!!!) co si to nepřečtou =PPP.
Ode dneška se asi budu snažit být opět aktivní (kohopak to vůbec zajímá????). Přidám povídky do Diary the Real Story of Them... jo... mám i favority do dalších dílů... Beepinka a Ci-chan nebo Katty-Hinata... jasné... tak vám to je ale jedno.
Pak vám chci říct, že asi budu dělat velké předělávky... no není to 100% ale už asi moje SB to tak udělali, že Li-lian xD.
No a tohle by asi tak mohlo stačit, ne? Já nechci bejt zlá. Jo a... udělám konečně oběh SB. Říkám si "Jednou týdně se na ty Blogy kouknout mužu, ne?" - to mi prosím dovolte.

PS: Zavedu asi třídění, ne, to byl vtip. Ale vim, že polovina SB by tak padla do zapomnění =P. To mi budete muset věřit.

Tak se mějte, čao

01. Ztracená Láska - Diary the Real Story of Them

14. července 2012 v 14:32 | Adrin |  Diary the Real Story of Them
Hádejte, co tu je?! Áno! Přesně tak... první povídka z budoucí knihy "Diary the Real Story of Them" - mimoděk: Je to česky xD. Víte... první díl nemá vůbec nějakou spojitost... je to prostě naplácané, což mě nevýslovně mrzí, ale na přepisování jsem tak trochu mimo. A když jsem to psala, tak do mě hučel táta... ale což, což. Nebudu si na něj stěžovat, ne?


Diary the Real Story of Them

12. července 2012 v 18:56 | Adrin |  Diary the Real Story of Them
_
Název: Diary the Real Story of Them
Autor: Adrin
Vznik: ---
Země Původu: Česká Republika
Žánr/y: Povídky, Realita, Fantasy, náznak Anime

Citace: "Smrt je osvobození, stejně jako narození je připoutání."

Hlavní Hrdinové: Všichni

Green Cyanon...

11. července 2012 v 19:46 | Adrin |  Adrinin Deník
Adrin zase sedí na recepci, je brzo a tu v Turecku už tma jak v pytli. OK!
Dobrá zpráva ... že jsem spálená, bolí mě tělo a.... a to je konec.
Špatná zpráva ... že mám 2 celé díly Deníku a píšu 3. + mám ve foťáku asi 30? No to zas ne, asi jen 15 fotek ze slavného Green Cyanonu.

Ano, o tom výletě vám řeknu to, že voda byla ledová a hluboká a tyrkysová a krásná. Bylo to prostě něco nádherného.Na GC jsem už po 2, takže tak nějak vím. Snad vám sem dám nějaké ty nádherné, mnou focené, fotky dát.
Další, co bych chtěla říct je to, že jsem si hlavně zbalila papíry, kreslítka atd a nenakreslila jsem NIC, hlavně, že jsem se doslova zamilovala do knihy, ááááách! xD Je to k sežrání kniha.
No a jak je vidět, ukázalo se, že se naprosto neumim ničeho držet, ani jedno téma mi nevydrželo na víc, jak 2 řádky xDDD, ale co od sebe chci, ne?
No a co se takhle rozloučit, to by tky šlo.
No tak krátký výkec za mnou, mějte se fajne a Pa teda: Čau ale ani to! Chtěla jsem: ZDAREC!

Den 3. - Pohoda?

9. července 2012 v 20:44 | Adrin |  Adrinin Deník
NO nazdar, jsem zase tu, abych se vám ohlásila. Je za mnou 3. den dovči a asi zatím nejlepší! Nejen, že jsem ANI JEDNOU nezakopla... no dobře, jednou... ale byla jsem s Taťkou v moři, je ledové xD což se mi nelíbilo, ale zase jsme našli asi tucet nádherných mušlí, krásné, ještě jsem tak hezké neviděla.... (kecám, viděla, máme jich plné akvárko) ... no a jednoduše bomba. Zítra má být tky klid, vyprosím si, abych mohla být na recepci. Ani ne kvůli netu, ale je to tu, jakoby tu byla nějaká jiná atmoška- aura, nebo tak něco, je to prostě jako inspirace sama. Napsala jsem (už vymyslela skvělé jméno, opičila se jako Katty-Hinata****) skoro 2. díly Deník pro Noel, jo, změna jména, sri Ayo xD. No a prostě je to záhada, 1. díl nedává naprosto ani N jako nějakou srovnalost a je to celé popletené, 2. je myslím o kapičku lepší (říkám proto, že to je zatím 1/4) NO a tak to je.
Možná.., nebo asi určitě by tohle krátký stačilo, stejně si to přečtou tak 2, nebo nanejvíš 4 lidi xD a JO! Mám odhad, kdo to bude!! Takže si nemyslete, že když jsem polo-blond (jako anime PLNÁ-Blond), tak že si o mě můžete myslet, že jsem blbá! Jste na omylu! ............. Jsem ještě blbější! xDD
No ale Ok, toto stačí, mějte se pěkně, krásně atd... já jdu... něco dělat xD.
ČAO

**** Katty, mooooc se omlouvám, ale ono to k tomu šikne jak máslo na chleba

Achich jo...

8. července 2012 v 20:22 | Adrin |  Adrinin Deník
Přesně teď sedím opětovně na recepci. Je "druhý" den mé dovči a kolem mně se nasrala parta kterénů. Nemám s tím co dělat. Takže, posadili se zd asi.. nwm, nejde to poznat + jeden Rus, ten musím uznat, je pěknej, jen... no jen je jakoby měl navoskovaný čelo, nebo co a má nějaké modré fotbalové triko s 1... jméno jsem tak nějak nepřečetla xDD.
No a jinak vše ok? Asik jo... no stačila jsem se spálit, utopit a spadnout na kluzké podlaze... No a ještě něco, no. Jsem ale velice spokojená s jinými věcmi. Tím nemyslím, například něco, jako je třeba... no výměna pokoje mezi to nepatří. To bylo oparvdu nepříjemné, ale zase si vemte- mohu si vybrat jestli chci spát na palandě nebo ne! xD To je super!
Jinak ... docela to tu nežije, a přesto net padá! Nehorázné... já bez netu vůbec nežiju... Stýská se mi po FB že si nemůžu psát s Lil T^T.... jsem hroznej závislák na PC, na FB, na Blogu, na všem! A co tu mám dělat? V Bazénu normálně stačim i s mými 153cm! Jo, nesmějte se mi, opravdu jsem tak prťavá... Zase... aspoň padám z menší výšky, ne? xDD Jj.
No a tak já asi půjdu... jen... vám řeknu, že závidím všem v ČR a na Slovensku... prý je vedro jak tu. To jsme rovnou nikam nemuseli. xDD

No takže ČAO, mějte se.

Dovča, aneb jak zabít Adrin...

7. července 2012 v 12:35 | Adrin |  Adrinin Deník
No takže sedím na recepci s PC v klíně a přemejšlím, co sem moudrého napsat, není nic. První dojem z hotelu je naprosto úděsnej, prej 5 stárek??? Ani náhodou! Maximálně 2! No a jinak... jsou tu čeští "Animátoři", jo, viděla jsem 2 pěkný kluky, jeden mi aj zamával! No to je ale jiná elita. Pak se mi povedlo málem strčit do nějaké animační holky :D, chudák, no nespadla, a ani já!
No a co budu dělat v tak úděsném místě? Koukat na Anime samo sebou, na Fate/Zero, docela mě to zaujalo... tky jsem myslím říkala, že musim kouknout na jiná anime jako Inu x Boku SS, ale to zřejmě nedám, na to je ten Net až moc línej, možná jak já, ale což, což. S leností nic nenadělám. Jo a ,... přesně teď (13:30 v Turecku, 12:30 u nás) koukám na recepčního.... snědá pleť možná Španěl :DDD, ne, ne, to je jedno. Ale tky se usmál!
Dnes se na mě každý směje, začalo to přesně v 0:00 ráno, kdy se na mě usmála babička (I ❤ Her! xD), pak postupně mamka a táta, pak nějaká letuška v letadle a... no pak ti senza klučíci... Jááj xD. Ok, ok, stop kecání o klucích a mé nehorázně otravné dovče.

Přeskočím krapet jinam. Katty Hinato.... jo, už dělám na collabu, to jsem ti psala do komentu, Gaarinko... no na povídku jsem se ještě nevrhla, pracuji na Deníku... svém ne, Ayo... jo, ten Deník už jsem říkala pracuju na něm, zatím nemám ani celou stránku :D jsem hrozná, no.... xD

A tak já jdu, pa

Delicious Temptation

5. července 2012 v 21:47 | Adrin |  Videa
Spíš jak video, které jsem osobně ani nesledovala xD, se mi nehorázně zalíbila tahle písnička.
No není dokonalá? Je! xDD
No užite si ji, já ji poslouchám porád! xD Je to bombovka *-*


Mince

3. července 2012 v 19:42 | Adrin |  Fanfickce
No takže mám hotovou tu povídku pro Ayu... není nic moc.... ale snad se bude líbit. Ber to tedy jako pozdní dárek k Vízu xDD. NO takže Enjoy xD. *originální RPC by Aya Akira*