Reklamy sem! Prosím.
Nevedu SB. Děkuji.

Psala jsem, Píšu a BUDU Psát...

Jazykové Kurzy jsou fajn!

12. srpna 2015 v 8:41 | Adrin |  Adrinin Deník
Myslím si, že Jazykové kurzy jsou někdy podceňovány dnešními dětmi.
Sama jsem dítě.
Upřímně, kdo by byl čekal, že si člověk užije tolik zábavy na 'pobytu', kde je hlavním účelem se učit?
Ano, slyšíte dobře. Učit se. O prázdninách.


Asi týden zpátky jsem měla tu možnost jet na Moravu - do Křtín, kvůli jazykovému kurzu Angličtiny.
Určitě jsem nečekala, že tam bude jen jeden kluk mého věku a pak několik mladších dětí. No, zbytek tvořili lidé středního věku!
Um. Střední věk. Asi... 40+? Neuráží to nikoho? :DDD

Opravdu, kurz měl mnoho možností i s tím, že se hned první den rozdělovalo do skupin dle vědomostí. Byl rozřazovací test, který se skládal z 40 ABCD odpovědí. Nakonec se mi povedlo se 37body dostat se do nejlepší skupiny.
Asi si řeknete: "Co je to za dobrou věc, krom toho, že máš tolik bodů?"
No, vysvětlení na sebe nenechá dlouho čekat! Lektor byl rodilý mluvčí, který se vlastně narodil v Česku, ale už jako malý s rodinou odjel do.... ciziny. xD

Ano... krom toho, že nás ve skupině bylo cca po 8, vše probíhalo vkusně. Oh--- měli tam málo zeleniny, ale to je detail.
Výuka byla intenzivní, zábavná a doopravdy se člověk něco naučil. Jsem až překvapena, kolik papírů jsem si odvezla! Přes tucet papírů se cvičeními pro lepší naučení se látky. (špatný slovosled, co? xDDD)
Aby se věci víc obzvláštnily, lektoři se na několik výukových hodin i prostřídali, takže jsme neměli jen jednoho učitele - což bylo zajímavé, když nás 'nejlepší skupinu' nachytali na vážkách.

Ale.. Jinak. Výuka probíhala po 90minutách, třikrát denně. Ráno 2× 90min a večer 1× 90min. Mezitím byla i spousta voulného času. Byla jsem navštívit jeskyni Výpustek, místní koupaliště i zámek... ehm. Rajec Jestřebí (nebo to bylo zámek Rajec nad Svitavou? xD). Inu, bylo zde hodně věcí k vidění, prohlídka zámku i té jeskyně byla velice zajímavá.
Fakt, že jsem v jeskyni, kde bylo 7°C, měla jen tílko a kraťasy a nebyla mi zima, je úžasný...

A... nakonec bych jen s radostí navrhla, aby lidé nebyli stejně líní jako já! Měla jsem možnost užít si prázdniny díky rodičům, kteří mi navrhli, abych tam jela. Určitě to stojí za zkoušku. Zlepšíte si angličtinu! A ta je v dnešní době sakra důležitá, no ne? xDDD
Je to vhodné pro každého, nehledě na věk či zkušenosti!!

Bohužel. Jsem tupoun. Nemám moc fotek. Kdybych našla, ještě je sem dodatečně hodím!

Děkuji za přečtení a přeji hezký den :DDDDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama